Vai mēs atceramies rūpēties par kādu no mūsu galvenajiem orgāniem?

Ievietoja Karolis Zilinskas

Tā kā mēs visi zinām aknas, vienu no galvenajiem mūsu ķermeņa orgāniem, aktivitātei un stāvoklim, kuram jābūt nevainojamam, lai labi darbotos, un tā rezultātā jūtas lieliski.
Aknām nav sāpju receptoru, tāpēc mēs parasti nedomājam par šī orgāna stāvokli, nejūtot sāpes.
Aknas ir lielākais orgāns un lielākais dziedzeris, kas regulē metabolismu, veic ķermeņa detoksikācijas funkciju. Svarīgo bioķīmisko procesu dēļ, kas notiek šajā dziedzerī, aknas sauc par ķermeņa galveno laboratoriju ar daudziem dažādiem metabolisma procesiem - olbaltumvielu, tauku, ogļhidrātu un citu savienojumu sintēzi vai sadalīšanos.
Aknas ir ļoti svarīgas gremošanai, aminoskābju sintēzei, taukiem, ūdenim un minerālu metabolismam; Tie ražo žulti, plazmas olbaltumvielas, glikogēnu, urīnvielu, ražo A, D, B12 un K vitamīnus, neitralizē līdz indīgām vielām, palīdz regulēt cukura līmeni asinīs, kontrolēt holesterīnu, dažus hormonus, fermentus.
Mūsu aknu funkcija un stāvoklis ir atkarīgs no tā, kā mums par tām rūp. Alkohols, medikamentu lietošana tieši ietekmē aknu darbību, liekais svars var un izraisa aknu slimības, piemēram, hepatītu vai aknu taukus. Lieku svaru var stimulēt ar nepietiekamu uzturu: Ēdot neregulāri, pārēdot, augsti -kaloriju -bagāti un cieti -topošos ēdienus.
Jūs vēlaties pareizi veikt labu aknu funkciju pēc iespējas mazāk alkohola, nevis lietot medikamentus, ja tie nav nepieciešami, mēģiniet saglabāt labu emocionālo stāvokli un mēģināt kontrolēt emocijas, jo, mazinot stresu, satraukumu un nespējot atpūsties, mēs bieži to darām nepamaniet, ka mēs ēdam bez mērenības.
Lai uzturētu veselīgas aknas, jums vajadzētu sekot režīmam, regulāri ēst, nepārēdieties, izvairieties no taukainas gaļas, taukainiem piena produktiem. Iekļaujot vairāk graudu putraimus, zivju izstrādājumus, liesu gaļu un liesu piena produktu uzturā, un vissvarīgākais, kas jāatceras iekļaut dārzeņus savā uzturā.
Lai aizsargātu aknas un atvieglotu viņu darbu, mēs iesakām lietot piedevas aknu aizsardzībai, mēs to iesakām Fen aknu kontrole Produkts, kas satur 4 pozitīvas aknu vielas, lai palīdzētu aknu šūnām atjaunoties:
Mountain Puerarian (Kudzu) ekstrakts ir bioaktīvo izoflavonu avots. Šie materiāli var palīdzēt:
 • Veicina jaunu aknu šūnu augšanu, kas palīdz aknām atgūties.
 • Detoksicēt ķermeni;
 • Dopamīna un serotonīna ražošanas uzlabošana, kas stiprina nervu sistēmu un labvēlīgi ietekmē (ja paaugstināta jutība vai apātija);
 • Paaugstināt enerģijas līmeni;
 • Lai atbrīvotos no alkohola patēriņa un smēķēšanas.
Patiess Margainis (Silymarin) palīdzības atbalstam:
 • Normāla aknu šūnu reģenerācija (reģenerācija);
 • Normāla aknu detoksikācijas funkcija;
 • Normāla aknu funkcija;
 • Normāla gremošana un ķermeņa tīrīšanas funkcija.

  Lecitīns ir visbagātākais un vissvarīgākais fosfolipīds dzīvnieku un augu šūnās. Fosfolipīdu grupas materiāls - lecitīns ir katras dzīvās šūnas ēkas materiāls un nervu šūnas un šķiedras mielīna apvalka pamatne.

  Selēns ir ļoti jaudīgs antioksidants, īpaši noderīgs gan vairogdziedzera, gan aknām, uztur normālu vairogdziedzeri un ir būtisks vairogdziedzera hormonu pārveidošanai no T4 līdz T3. Tas arī atbalsta normālu imūnsistēmas aktivitāti.

   Visiem 4 materiāliem ir unikāla pierādīta ietekme. Iesakot produktu ilgāku laika periodu.
   

  Dalīties ar šo ziņu  ← Vecāks ieraksts

  Net Orders Checkout

  Item Price Qty Total
  Subtotal €0.00
  Shipping
  Total

  Shipping Address

  Shipping Methods