Piegāde un atgriešanās

e-pasts veikaliem fen.LT preču piegāde
Ātrākais sūtījumu saņemšanas veids, pakas uz pasta automātiem Baltijas valstīs
Piegāde uz pasta automātiem ar Omniva kurjeriem 1 dienas laikā.
Pasūtījumus varam piegādāt uz Omniva pasta automātiem, lai Jūs varētu izņemt preces Jums ērtā laikā. Veicot pasūtījumu, jums tikai jāizvēlas vēlamais pasta automāts.

Ja pasūtījuma summa pārsniedz 25 EUR, piegāde uzOmniva pasta automāti Baltijas valstīs ir bezmaksas. Pasūtījumiem līdz EUR 25 tiek piemērota piegādes maksa EUR 3,5 apmērā.
Ja preces tiek pasūtītas darba dienās pirms plkst. 18:00, pastāv 95% iespējamība, ka Jūsu pasūtītās preces, visticamāk, pie Jums nonāks nākamajā dienā. Ja pasūtījumu veicat darba dienās pēc plkst. 18:00, Jūsu paku piegādāsim 1-2 dienu laikā. Pasūtot preces nedēļas nogalē, preces piegādāsim otrdien.
Piegāde uz norādīto adresi ar Itella kurjeru pasūtījumiem virs 39 EUR ir bez maksas. Pasūtījumiem līdz 39 EUR tiek piemērota piegādes maksa EUR 3,99.
Lai samaksātu par piegādi skaidrā naudā (COD) Omniva pasta automātā vai, piegādājot ar kurjeru, jāizvēlas "COD apmaksa pēc preču saņemšanas".
COD Serviss tikai ar karti (COD pakalpojums tikai Lietuvā, Latvijā, Igaunijā!
Uz citām Eiropas valstīm piegādājam ar Itella GLS, Venipak un Packeta pakomātiem.
Piegādes cena uz Poliju ar GLS 6.5 EUR pasūtījumiem līdz 50 EUR. Pasūtījumi virs 50 EUR tiks piegādāti bez maksas 3-4 dienu laikā
Preču piegādes noteikumi uz citām ārvalstīm tiek norādīti, izvēloties valsti un piegādes veidu.
Jūs neatradāt vajadzīgo valsti, sazinieties ar mums, izmantojot tērzēšanu vai e-pastu info@fen.lt
Atmaksas.
Ja atklājat, ka esat saņēmis nepareizo pasūtīto preci, varat to atgriezt mums 14 dienu laikā pēc piegādes, un mēs to aizstāsim ar pasūtīto preci. Ja pārdomājat un joprojām nevēlaties preci, varat to nosūtīt mums un jums ir jāsedz 15% no preces vērtības. Preces iepakojumam jābūt nebojātam jebkurā no norādītajiem gadījumiem.
Sūtījumu kavēšanās.
Informējam, ka svētku laikā sūtījumu piegāde var aizkavēties līdz pat vairākām darba dienām. Mēs darām visu iespējamo, lai nosūtītu pēc iespējas ātrāk, taču kurjerpakalpojumi ir noslogoti vairāk nekā parasti, kas var izraisīt aizkavēšanos.

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods