Privātuma politika

Fen.lt (UAB Z-Precs) komanda novērtē un aizsargā jūsu privātumu, tāpēc mēs sniedzam visu informāciju par mūsu saglabātajiem un apkopotajiem datiem.

Apstrādājot personas datus, mēs ievērojam Eiropas Savienības datu aizsardzības regulu Nr. 40/94. 2016/679 instrukcijas. Privātuma politikas noteikumi un nosacījumi tiek piemēroti katru reizi, kad piekļūstat mūsu saturam un /vai pakalpojumam neatkarīgi no tā, kāda ierīce (dators, mobilais tālrunis, planšetdators, televizors utt.). Ja jūs nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzu, neapmeklējiet mūsu vietni, nevis izmantot mūsu saturu un/vai pakalpojumus.

Personas, kas jaunākas par 16 gadiem, caur mūsu vietni nevar sniegt nekādus personas datus. Ja esat cilvēks, kas jaunāks par 16 gadiem, pirms personiskās informācijas sniegšanas ir jāsaņem vecāku vai citu likumīgu aizbildņu piekrišana.

Apkopoti un glabāti dati.

  • Jūsu PATA IDA informācija, reģistrējot un iegādājoties preces (vārds, adrese, tālruņa numurs, e -pasta adrese).
  • Informācija par fen.lt vietnes izmantošanu (IP adrese, apmeklējumu skaits, demogrāfiskā atrašanās vieta un citi analīzei izmantotie dati).
  • Visi jūsu dati tiek saglabāti un apstrādāti saskaņā ar likumā noteiktajām datu aizsardzības prasībām.

Datu pārraide piegādes uzņēmumiem.

Mēs pārsūtām piegādes uzņēmumu tikai Venipak tikai reģistrācijas laikā, t.i. Vārds, adrese, tālruņa numurs un e -pasts epasta adrese. Šī informācija tiek izmantota, lai ļautu transporta uzņēmumiem piegādāt pasūtītās preces.

Pircēju tiesības.

Katram pircējam ir pilnas tiesības uzzināt par sniegtajiem datiem un to apstrādi. Jums var arī lūgt novērst, papildināt vai labot sniegtos datus.

Lūdzu, skatiet +370655 30066 vai e -pastu, lai izdzēstu vai pielāgotu. pa e -pastu info@fen.lt

Sīkdatnes un to izmantošana.

Apmeklējot vietnes, visas jūsu darbības reģistrē sīkdatnes. Cepumi), kas saglabā datus par apmeklējumiem un tādējādi palīdz mums atpazīt jūs kā vietnes apmeklētāju, ļauj mums uzraudzīt vietņu apmeklēšanas ilgumu, biežumu un apkopot statistisko informāciju par vietņu skaitu, uzvedību, analizēt tendences un uzlabot vietnei

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods