Noteikumi un nosacījumi

  1. Vispārīgi noteikumi

1.1. Fen.lt (turpmāk - pārdevējs) Veikalā (turpmāk-veikalā) tirdzniecība tiek veikta saskaņā ar Fen.lt preču iegādes un pārdošanas noteikumiem.

1.2. Pirms preces iegādes pircējam ir jāizlasa noteikumi un jāpiekrīt tiem.

1.3. Noteikumus var atjaunināt, tāpēc ir svarīgi iepazīt katru pasūtījumu.

  1. Piegāde un atgriešanās

2.1. Ja pasūtījuma summa pārsniedz EUR 50, piegāde mājām visā Lietuvā ir bez maksas. Pasūtījumiem līdz EUR 50 ir piegādes maksa EUR 5.

2.2. Ja preču pasūtījums tiek veikts darba dienās līdz pulksten 12:00, jūsu pasūtītās preces jūs sasniegs nākamajā dienā. Ja veicat pasūtījumu darba dienās pēc pulksten 12:00, piegādes termiņš ir 1-2 darba dienas. Kad esat pasūtījis preces piektdien, pirmdien mēs piegādāsim preces uz kurjeru.

2.3. Mēs varam piegādāt pasūtījumus pasta nodaļām. Veicot pasūtījumu, jums jāizvēlas vajadzīgā pasta nodaļa. Ja vēlaties, lai pasūtījums tiktu piegādāts uz jūsu adresi, atlasiet kurjera piegādi.

2.4. Tiklīdz sūtījumi ir gatavi sūtījumam, jūs saņemsit sūtījuma numuru un saiti, lai uzraudzītu piegādes stāvokļa atjauninājumus.

2.5. Lai saņemtu pasūtījumu ārpus Lietuvas, rakstiet mums pa e -pastu. E -pasts ar vēlamo preces atsauces un piegādes adresi. Mēs jums piedāvāsim labākos piegādes nosacījumus jūsu norādītajai adresei.

2.6. Ja pamanāt, ka esat saņēmis vēlamo nepareizo priekšmetu, varat mūs atgriezt 14 dienu laikā pēc piegādes datuma. Priekšmeta iesaiņojumam jābūt neskartam.

2.7. Lūdzu, ņemiet vērā, ka paku piegādi svētku sezonā var aizkavēt līdz vairākām darba dienām. Mēs cenšamies sūtīt sūtījumus pēc iespējas ātrāk, bet kurjeru dienesta maksa ir lielāka nekā parasti, kas var izraisīt sūtījumu kavēšanos.

  1. PRIVĀTUMA POLITIKA

3.1. Apstrādājot personas datus, mēs ievērojam Eiropas Savienības datu aizsardzības regulu Nr. 40/94. 2016/679 instrukcijas. Privātuma politikas noteikumi un nosacījumi tiek piemēroti katru reizi, kad piekļūstat mūsu saturam un /vai pakalpojumam neatkarīgi no tā, kāda ierīce (dators, mobilais tālrunis, planšetdators, televizors utt.). Ja jūs nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzu, neapmeklējiet mūsu vietni, nevis izmantot mūsu saturu un/vai pakalpojumus.

3.2. Personas, kas jaunākas par 16 gadiem, caur mūsu vietni nevar sniegt nekādus personas datus. Ja esat cilvēks, kas jaunāks par 16 gadiem, pirms personiskās informācijas sniegšanas ir jāsaņem vecāku vai citu likumīgu aizbildņu piekrišana.

3.3. Jūsu PATA IDA informācija tiek apkopota, reģistrējot un iegādājoties preces (vārds, adrese, tālruņa numurs, e -pasta adrese).

3.4. Tiek apkopota informācija par fen.lt vietnes izmantošanu (IP adrese, apmeklējumu skaits, demogrāfiskā atrašanās vieta un citi analīzei izmantotie dati).

3.5. Visi jūsu dati tiek saglabāti un apstrādāti saskaņā ar likumā noteiktajām datu aizsardzības prasībām.

3.6. Jūsu informācija tiek pārsūtīta piegādes uzņēmumam Venipak, mēs pārsūtām tikai jūsu pārsūtīto informāciju, t.i. Vārds, adrese, tālruņa numurs un e -pasts epasta adrese. Šī informācija tiek izmantota, lai ļautu transporta uzņēmumiem piegādāt pasūtītās preces.

3.7. Katram pircējam ir pilnas tiesības uzzināt par sniegtajiem datiem un to apstrādi. Jūs varat arī pieprasīt sniegto datu atsaukšanu, papildinājumu vai labošanu.

3.8. Lai izdzēstu vai pielāgotu, lūdzu, zvaniet pa tālruni +370 655 300 66 vai e -pastu. pa e -pastu info@fen.lt

3.9. Apmeklējot vietnes, visas jūsu darbības reģistrē sīkdatnes, kas glabā apmeklējumus, un palīdz mums atpazīt jūs kā vietnes apmeklētāju, ļaujot uzraudzīt vietņu apmeklējumu ilgumu, biežumu un apkopot statistisko informāciju, lai uzlabotu vietni.

  1. Preču samaksa

4.1. Pircēji var samaksāt Payera maksājuma metodi.

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods