Mobilo lietotņu konfidencialitātes politika

Jūsu privātums mums ir ārkārtīgi svarīgs! Šī konfidencialitātes politika apraksta, kā jūsu personiskā informācija tiek savākta, izmantota un kopīgota, kad apmeklējat vai veicat pirkumu no https://www.fen.lt.

Termini "tu", "tavs", "tavs" un "lietotājs" attiecas uz entītiju/personu/organizāciju, izmantojot mūsu vietni. Kad šī politika piemin "mēs", "mēs" un "mūsu" IT norāda uz Fen Papildai Sportui un tā meitasuzņēmumiem un filiālēm. “Vietne” attiecas uz https://www.fen.lt un tās Android un iOS mobilo lietotni

Šo konfidencialitātes politiku regulē mūsu pakalpojumu noteikumi.

Par visiem jautājumiem par šo politiku vai jebkuru pieprasījumu par personas datu apstrādi, lūdzu, sazinieties ar mums pa e -pastu info@fen.lt.

1. Informācija, ko mēs no jums apkopojam

Mēs apkopojam informāciju, kuru jūs mums sniedzat, un šī informācija ir nepieciešama, lai pienācīgi veiktu līguma vienošanos, kas notiek starp jums un mums, un ļauj mums izpildīt mūsu likumīgās saistības.

 • Konta reģistrēšanās informācija. Izveidojot kontu, mēs lūdzam jums sniegt reģistrēšanās informāciju, piemēram, e -pastu, vārdu, uzvārdu, tālruni, lietotājvārdu, paroles, personīgo numuru, adresi.
 • Komunikācija, tērzēšana, ziņojumi. Kad jūs sazināties ar mums pa e -pastu vai jebkuru citu ceļu, mēs apkopojam informāciju par jūsu komunikāciju un visu informāciju, kuru izvēlaties sniegt vai atklāt. Lai atbildētu uz jūsu pieprasījumu, mēs varam piekļūt informācijai, kas sniegta pa e -pastu, tērzēšanu, pirkšanas vēsturi utt.
 • Informācija par maksājumu. Lai pasūtītu un izmantotu vietnes funkcijas, mēs varam pieprasīt, lai jūs sniegtu noteiktu finanšu informāciju, lai atvieglotu maksājumu apstrādi. Mēs apkopojam jūsu kredītkartes vai debetkartes numuru, kredītkartes vai debetkartes veidu, kredītkartes vai debetkartes derīguma termiņu, norēķinu adresi, nodokļu numuru, vārdu un uzvārdu.
 • Pieteikšanās informācija. Mēs apkopojam pieteikšanās informāciju, ja jūs reģistrējaties mūsu kontā ar autentifikācijas datiem.

2. Informācija, ko mēs apkopojam automātiski

Izmantojot mūsu vietni vai tieši sazinoties ar mums, mēs varam apkopot informāciju, ieskaitot jūsu personisko informāciju, par to, kā jūs rīkojaties mūsu vietnē, par izmantotajiem pakalpojumiem un to, kā jūs tos izmantojat.

Šī informācija ir nepieciešama, lai atbilstoši veiktu līgumu starp jums un mums, lai mēs varētu ievērot juridiskās saistības un ņemot vērā mūsu likumīgo interesi par spēju nodrošināt un uzlabot vietnes funkcijas.

 • Žurnāla dati un ierīces informācija. Mēs automātiski apkopojam žurnāla datus un ierīces informāciju, kad piekļūstat vietnei, pat ja neesat izveidojis kontu vai pieteicies. Šajā informācijā cita starpā ietilpst interneta protokola (IP) adreses, pārlūka tips, interneta pakalpojumu sniedzējs ( ISP), atsauces/izejas lapas, operētājsistēma, datuma/laika zīmogs, ClickStream dati.
 • Izsekošanas tehnoloģijas un sīkdatnes. Mēs izmantojam sīkfailus, bākas, tagus, CI kodus (noklikšķiniet uz izsekošanas), ISC (avota izsekošana), ITC (vienumu izsekošanas kodi), tālruņa modelis, ierīces ID, klienta numurs. Mēs arī automātiski apkopojam informāciju par ierīces operētājsistēmu.
 • Ģeogrāfiskās atrašanās vietas dati. Mēs apkopojam informāciju par jūsu aptuveno atrašanās vietu, ko nosaka tādi dati kā jūsu IP adrese, lai piedāvātu uzlabotu lietotāja pieredzi. Šādus datus var savākt tikai tad, ja piekļūstat vietnei, izmantojot ierīci.
 • Informācija par lietošanu. Mēs izmantojam rīku ar nosaukumu "Google Analytics", lai apkopotu informāciju par jūsu mijiedarbību ar vietni (kādas lapas apmeklējat, piemēram, jūsu skatītās lapas vai saturs, meklēšana sarakstos, rezervējumos un citas darbības vietnē. Rezultātā Google, Inc. jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā uzstāda pastāvīgu sīkfailu, lai nākamreiz apmeklētu šo vietni), lai jūs identificētu kā unikālu lietotāju). Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, apmeklējiet Google.
 • Publiski pieejama personiskā informācija.

3. Veids, kā mēs izmantojam jūsu informāciju

Mēs apstrādājam jūsu informāciju, kas ievēro vispārējos datu apstrādes principus.

Mēs varam izmantot informāciju, ko apkopojam, izmantojot mūsu vietni vairāku iemeslu dēļ, ieskaitot:

 • Lai identificētu lietotāju
 • Lai izveidotu kontu
 • Lai izveidotu uzticamu vidi
 • Lai izveidotu statistiku un analizētu tirgu
 • lai paliktu savienots
 • Lai pielāgotu mārketingu
 • Lai nosūtītu norēķinu informāciju
 • Lai pārvaldītu lietotāju pasūtījumus
 • Lai sazinātos ar lietotāju
 • Lai uzlabotu pakalpojumus
 • Lai nodrošinātu datu drošību un novērstu krāpšanu
 • ievērot piemērojamos likumus
 • Lai pieprasītu atsauksmes
 • pēc atsauksmes
 • Lai sniegtu atbalstu

Parasti mēs no jums apkoposim personisko informāciju tikai tur, kur mums ir jūsu piekrišana to darīt, kur mums ir nepieciešama personiskā informācija, lai veiktu līgumu ar jums, vai kur apstrāde ir mūsu likumīgajās biznesa interesēs.

4. Tiešais mārketings

Mēs varam izmantot jūsu sniegto kontaktinformāciju tiešajam mārketingam. Šie tiešā mārketinga piedāvājumi, atkarībā no jūsu vēlmēm, var būt personalizēti, ņemot vērā visu citu informāciju, ko jūs mums sniedzāt (piemēram, atrašanās vieta, informācija par sociālo mediju profilu utt.) Vai arī mēs esam savākuši vai ģenerējuši no citiem avotiem, kā aprakstīts zemāk.

Ja vēlaties atsaukt piekrišanu tiešajam mārketingam un atteikties saņemt informāciju no mums, jūs varat izmantot šādu iespēju jebkurā laikā, kuru vēlaties, atjauninot preferences savā kontā, ievērojot norādījumus, lai abonētu saņemto e -pastu.

5. Kā mēs varam dalīties ar jūsu informāciju

Vietne var nosūtīt lietotāja informāciju, piemēram, e -pasta adresi savam mobilās lietotnes nodrošinātājam Vajro, un lai Shopify, ja izmantojat sociālo pieteikšanos (Facebook, Google, Apple) vai vienreizēju kodu.

Vietne var izmantot (pašlaik vai nākotnē) analītiskos rīkus, piemēram, Google Analytics, Firebase Analytics, Clevertap un Lietotnes.

Mēs varam arī atklāt jūsu informāciju trešajām personām:

 • ja to prasa likuma vai normatīvās prasības, tiesas rīkojums vai cita tiesu atļauja;
 • atbildot uz likumīgiem valsts iestāžu pieprasījumiem, tostarp atbilstoši nacionālās drošības un tiesībaizsardzības prasībām;
 • Saistībā ar pārdošanu, pārskaitījumu, apvienošanos, bankrotu, pārstrukturēšanu vai citu uzņēmuma reorganizāciju;
 • aizsargāt vai aizstāvēt mūsu tiesības, intereses vai īpašumu vai trešo personu tiesības; e) izpētīt visus pārkāpumus saistībā ar mūsu produktiem un pakalpojumiem;
 • un aizsargāt indivīda dzīvībai svarīgās intereses.

6. Sīkdatnes

Sīkdatnes ir mazi teksta faili, kurus jūsu vietne apmeklē jūsu datorā, pārlūkprogrammā. Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu mūsu vietni un padarītu to vieglāk lietojamu. Sīkdatnes ļauj mums atpazīt lietotājus un izvairīties no atkārtotiem pieprasījumiem pēc tās pašas informācijas.

Citas vietnes nevar nolasīt sīkdatnes no mūsu vietnes. Lielākā daļa pārlūkprogrammu pieņems sīkdatnes, ja vien nemainīsit pārlūka iestatījumus, lai tos atteiktu.

Sīkdatnes, kuras mēs izmantojam mūsu vietnē:

 • Stingri nepieciešamie sīkdatnes - šīs sīkdatnes ir vajadzīgas mūsu vietnes darbībai. Viņi palīdz mums parādīt jums pareizo informāciju, pielāgot savu pieredzi un ļauj mums ieviest un uzturēt drošības funkcijas, kā arī palīdzēt mums atklāt ļaunprātīgas darbības. Bez šīm sīkdatnēm vietnes darbība nebūtu iespējama, vai arī tās darbība var tikt nopietni ietekmēta.

Var atrast vairāk informācijas par to, kā izdzēst sīkdatnes, kā arī par citu noderīgu informāciju, kas saistīta ar sīkdatņu izmantošanu, vietnē http://www.allaboutcookies.org/.

7. Sensitīva informācija

Mēs nesavācam sensitīvu informāciju, piemēram, politiskos viedokļus, reliģisko vai filozofisko pārliecību, rasu vai etnisko izcelsmi, ģenētiskos datus, biometriskos datus, datus par veselību vai datiem, kas saistīti ar seksuālu orientāciju.

Lūdzu, nesūtiet, augšupielādējiet un nesniedziet mums sensitīvus datus un sazinieties ar mums, izmantojot zemāk esošo kontaktinformāciju, ja uzskatāt, ka mums varētu būt šāda informācija. Mums ir tiesības izdzēst visu informāciju, kas, mūsuprāt, varētu saturēt sensitīvus datus.

8. Maksājumu informācija

Lūdzu, skatiet privātuma politiku, kas ir pieejama mūsu vietnē https://www.fen.lt.

9. Trešās puses saites

Mūsu vietnei var būt saites uz citām vietnēm. Lūdzu, pārskatiet viņu privātuma politiku, lai uzzinātu vairāk par to, kā viņi vāc un izmanto jūsu personas datus, jo mēs nekontrolējam viņu politiku un personas datu apstrādes praksi.

10. Saglabāšana

Mēs saglabājam jūsu personisko informāciju, lai sniegtu jums pakalpojumus, un, cik citādi nepieciešams, lai izpildītu mūsu juridiskās saistības, atrisinātu strīdus un izpildītu mūsu nolīgumus.

Mēs saglabāsim jūsu personisko informāciju, ja vien tas jums būs nepieciešams, lai sniegtu jums pakalpojumus, ja vien likumi vai noteikumi mums citādi nav prasījuši saglabāt jūsu personisko informāciju ilgāk.

11. Drošība

Mēs esam ieviesuši drošības pasākumus, kas izstrādāti, lai aizsargātu personisko informāciju, kuru jūs dalāties ar mums, ieskaitot fiziskos, elektroniskos un procesuālos pasākumus. Cita starpā mēs regulāri uzraugām savas sistēmas, lai iegūtu iespējamās ievainojamības un uzbrukumus.

Neatkarīgi no mūsu veiktajiem pasākumiem un centieniem, informācijas pārsūtīšana caur internetu, e -pastu vai īsziņu nav pilnībā droša. Mēs negarantējam jūsu personiskās informācijas absolūto aizsardzību un drošību vai jebkuru citu lietotāja saturu, kuru augšupielādējat, publicējat vai kā citādi kopīgojat ar mums vai kādu citu.

Tāpēc mēs aicinām jūs izvairīties no mums vai jebkuras sensitīvas informācijas sniegšanas, par kuru, jūsuprāt, tā izpaušana varētu radīt jums būtisku vai neatgriezenisku kaitējumu.

Ja jums ir kādi jautājumi par mūsu vietnes vai pakalpojumu drošību, esat laipni aicināts sazināties ar mums pa e -pastu info@fen.lt.

12. Jūsu tiesības

Jums ir tiesības uz vairākām tiesībām attiecībā uz jūsu personiskās informācijas aizsardzību. Šīs tiesības ir:

 • Tiesības piekļūt informācijai, kas mums ir par jums. Ja vēlaties piekļūt savai apkopotajai personiskajai informācijai, varat to izdarīt jebkurā laikā, sazinoties ar mums pa e -pastu info@fen.lt
 • Tiesības labot neprecīzu informāciju par jums. Jūs varat labot, atjaunināt vai pieprasīt personiskās informācijas izdzēšanu, sazinoties ar mums, izmantojot zemāk sniegto kontaktinformāciju.
 • Tiesības iebilst pret apstrādi. Kad mēs paļaujamies uz jūsu piekrišanu, lai apstrādātu jūsu personisko informāciju, jūs jebkurā laikā varat atsaukt piekrišanu, sazinoties ar mums, izmantojot zemāk sniegto kontaktinformāciju. Tas neietekmēs apstrādes likumību pirms jūsu piekrišanas atsaukšanas.
 • Tiesības iesniegt sūdzību. Jūs varat izvirzīt jautājumus vai sūdzības Nacionālajai datu aizsardzības aģentūrai savā dzīvesvietā gadījumā, ja jūsu tiesības varētu būt pārkāptas. Tomēr mēs iesakām mēģināt panākt mierīgu iespējamā strīda risinājumu, vispirms sazinoties ar mums.
 • Tiesības izdzēst visus datus par jums. Likumīgu iemeslu dēļ jūs varat pieprasīt datu izdzēšanu bez nepamatotas kavēšanās, piem. kur dati vairs nav nepieciešami vajadzībām, tie tika savākti vai kur dati ir nelikumīgi apstrādāti.

Ja izvēlaties izdzēst savu kontu un visus saistītos datus (vai īpašas tā daļas), nosūtiet e -pastu uz info@fen.lt, pieprasot dzēšanu. Mēs apstrādāsim jūsu pieprasījumu un izdzēsīsim visus konta datus (x [max: 30]) dienās. Jūs saņemsit e -pasta apstiprinājumu, tiklīdz tas būs izdarīts.

13. Politikas piemērošana

Šī politika attiecas tikai uz mūsu uzņēmuma piedāvātajiem pakalpojumiem. Mūsu politika neattiecas uz pakalpojumiem, ko piedāvā citi uzņēmumi vai privātpersonas, ieskaitot produktus vai vietnes, kuras jums var parādīt meklēšanas rezultātos, vietnēs, kurās var iekļaut mūsu pakalpojumus vai citas vietnes, kas saistītas ar mūsu vietni vai pakalpojumiem.

14. Grozījumi

Mūsu politika laiku pa laikam var mainīties. Mēs savā vietnē publicēsim visas politikas izmaiņas, un, ja izmaiņas ir nozīmīgas, mēs varam apsvērt skaidrāku paziņojumu (ieskaitot noteiktus pakalpojumus, e -pasta paziņojumu par politikas izmaiņām).

15. Šīs politikas pieņemšana

Mēs pieņemam, ka visi šīs vietnes lietotāji ir rūpīgi izlasījuši šo dokumentu un piekrīt tās saturam. Ja kāds nepiekrīt šai politikai, viņam vajadzētu atturēties no mūsu vietnes izmantošanas. Mēs paturam tiesības jebkurā laikā mainīt savu politiku un informēt, izmantojot ceļu, kā norādīts 14. iedaļā. Šīs vietnes turpmāka izmantošana nozīmē pārskatītās politikas pieņemšanu.

16. Papildu informācija

Ja jums ir vēl kādi jautājumi par mūsu apkopotajiem datiem vai kā mēs tos izmantojam, lūdzu, sazinieties ar mums pa e -pastu info@fen.lt

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods